Негарно радіти чужій смерті, якщо не йдеться про твого ката – журналіст про Ту-154

283
Журналіст Денис Казанський, який родом із Донецька, висловив думку, що значна кількість українців із радістю сприйняли звістку про катастрофу російського літака Ту-154, що розбився у Чорному морі біля Сочі, оскільки втомилися від ненависті до росіян.

«Я нічого не писав з приводу літака, що впав. Але мені цілком зрозуміла реакція людей, які відчувають з цього приводу задоволення. У країні, проти якої здійснюється військова агресія, суспільство озлоблюється проти агресора», – підкреслив у своєму Facebook журналіст.
Крім того, він прокоментував пост цивільної дружини нардепа Сергія Лещенка Анастасії Топольської, яка розкритикувала реакцію українців на авіакатастрофу російського літака Ту-154.
«Спеціально переглянув пости Насті за серпень 2014 року. І чомусь не знайшов там ніяких обурень з приводу вбивства сотень наших солдатів російськими військовими під Луганськом та Іловайском. Є пости про Канари, про тусовки в Барселоні, а про масове вбивство громадян України росіянами на території України нічого немає. Сьогодні Настя «охрініла» і вважала, що «мовчати просто неможливо», а тоді цілком знайшла в собі сили промовчати», – наголосив Казанський.
 
Також він відреагував на допис російського блогера Рустема Адагамова.
«Негарно радіти чужій смерті. Але за однієї умови – якщо мова не йде про смерть твого ката. Так, ми оху*ли від ненависті, тому що три роки росіяни вбивають українців в Україні. Так, ми втомилися ненавидіти. Відчепіться від нас. Забирайтеся з нашої території. Подаруйте нам можливість відпочити від ненависті до вас», – емоційно прокоментував журналіст.

Коментарi

Коментарiв