МЗС анонсувало розгляд асоціації Україна-ЄС після 15 березня

200
Заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль зазначила, що уряд Нідерландів внесе на розгляд верхньої палати парламенту (Сенату) для ратифікації Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом після 15 березня 2017 року.

«Щодо Сенату, то Сенат не бере участі у виборах, водночас за планом, який був представлений Прем’єр-міністром Нідерландів паном Рютте, він буде вносити у Сенат пропозиції щодо підтримки рішення про ратифікацію після виборів, після 15 березня, оскільки це питання є доволі заполітизованим. Хоча зараз можна сказати, що готові підтримати ратифікацію в Сенаті 43-44 представники з 75», – запевнила в ефірі Громадського заступник міністра.
За її словами, уряд Нідерландів підрахував, що зі 150 депутатів нижньої палати парламенту Нідерландів (Палати представників) близько 90 можуть підтримати ратифікацію Угоди про асоціацію.
Нагадаємо, раніше в Міністерстві закордонних справ заявляли, що розраховують на завершення ратифікації Угоди про асоціацію нижньої палатою парламенту Нідерландів вже у січні.

Коментарi

Коментарiв