Кремль має грандіозні плани щодо Савченко – політолог

377
Директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк прокоментував останні резонансні заяви і дії народного депутата України Надії Савченко.

Політолог запевнив, що Савченко, відповідно до планів кремлівських політтехнологів, повинна озвучувати прості, і водночас дуже небезпечні для України тези.
Наприклад, за його словами, нардеп заявлятиме, що поїде на Донбас, поговорить з бойовиками, і все буде вирішено буквально завтра. Хоча зрозуміло, що таким чином війну не закінчити. Тим більше, що проблема – не бойовики, адже вони маріонетки в руках Путіна. Проблема – сам Путін і його агресія проти України.
«Кремль запропонує Надії Савченко легкі посилання, на які можуть клюнути деякі уряди ЄС. Вони можуть сказати: все, вона вирішує це питання, а ми можемо знімати санкції і виходити на російський ринок. В принципі, десь у планах Кремля це приховано також,», – наголосив у коментарі 24Давидюк.
На його думку, Кремль має дійсно великі плани щодо Савченко: парламентська і президентська кампанії, дискредитація деяких проукраїнських кандидатів. Тому, як стверджує фахівець, українським громадянам треба бути уважними і дивитися, що це за меседжі, в яких ЗМІ звучать.
«Багато хто розчарувався в Савченко, але в неї з’явилася аудиторія. Її електорат сьогодні кристалізувався, а підтримка становить приблизно 5-6%. Вона буде нести чітке посилання – за мир будь-якою ціною. Єдине, що ті, хто її буде підтримувати, не задумується, що у визначення «будь-якою ціною» включені слова «незалежність», «суверенітет» і люди, які загинули і ще загинуть від рук Кремля», – зауважив експерт.
Більше того, як він спрогнозував, на тлі низки українських чиновників і політиків, які настільки потонули в корупції, що далі свого носа і дорогих годинників нічого не бачать, Савченко може вигідно виділятися.
«На жаль, може вийти так, що троянський кінь буде виглядати набагато кращим, ніж начебто патріотичні політики, які погрузли в корупції», – підсумував очільник аналітичного центру «Політика».

Коментарi

Коментарiв