Починаємо звільняти окуповані території – Турчинов зробив гучну обіцянку на 2017 рік

277
Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов пообіцяв, що 2017 рік стане переломним у конфлікті з агресором.

Олександр Турчинов наголосив, що 2016 – це перший рік із початку війни, коли Україна не втратила жодного шматка своєї території. За його словами, наступний рік стане переломним у цьому конфлікті.
Крім того, очільник РНБО зазначив, що ворог зазнав серйозних втрат, при цьому українські Збройні Сили значно поліпшили свої позиції. Про це пише Інтерфакс-Україна.
Як також підкреслив секретар Ради нацбезпеки й оборони, «метр за метром ми починаємо звільняти окуповану територію»: «Я переконаний, що 2017 рік стане переломним в цьому питанні».
Коментуючи нинішню ситуацію у зоні проведення АТО, Турчинов зауважив, що бойовики і досі не припиняють обстріли української сторони.
«У нас немає альтернативи, крім того, щоб захищати свою державу. На жаль, рішення про режим припинення вогню перед великими святами не виконують російські гібридні війська. Із першого дня після оголошення перемир’я терористи продовжували обстріли. Раніше хоча би тиждень ми спостерігали зниження кількості обстрілів, нині ж ми бачимо, що Росія і підконтрольні їй угруповання не планують виконувати жодних домовленостей», – розповів високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв