Савченко презентувала свою політичну силу: «Нас ніхто не фінансує»

365
27 грудня 2016 року народний депутат України Надія Савченко у Львові офіційно представила свою громадську платформу РУНА.

Під час презентації Савченко нагадала, 2 серпня поточного року вона представила свої напрацювання для нової Конституції. За її словами, ці напрацювання почули люди і почали до неї приєднуватися. Про це інформуєЛівий берег.
«Сьогодні ми хочемо вам представити громадську платформу. Це не буде політичний проект. Партія – це всього лише механізм. Вона у нас з’явиться, коли буде потрібно. Поки це просто природне об’єднання людей, які чують саму суть, саму ідею, а не якісь гасла і якийсь популізм», – запевнила нардеп.
«РУНА – це рух українського народу, активних мислячих українців. Це реформи українського народу заради зміни системи, справжньої зміни системи. Це революція українського народу як виняткова вимога Революції гідності», – наголосила високопосадовець.
Крім того Савченко, участь у заході взяли Назар Мухачев, сотник 26-й сотні Самооборони Майдану, отаман ГО «Українське Козацьке Військо» (Київ); Теодор Дяків, представник експертної групи «Народний суверенітет» (Львів).
Теодор Дяків заявив, що РУНА буде домагатися заміни «нинішньої представницької демократії контрольованою представницької демократією». Як він підкреслив, її мета – будівництво в Україні системи, що відповідає децентралізованій унітарній республіці: «Щоб не було ніяких припущень щодо федералізму або чогось подібного».
У цілому, як запевнили учасники презентації, РУНА пропонує перерозподілити владу на користь народу, «відібрати її у олігархів».
Крім того, Савченко запевнила, що її політичний проект ніхто не фінансує.
«Щоб не чути перебріхувань звідки гроші, бо кожен політичний проект має фінансуватися, і хто фінансує Савченко – ніхто мене не фінансує. Але є люди, які питають, як ми можемо допомогти. У нас є два відкритих фонди: один зареєстрований на мене, його відкрила сестра, ще коли я була у в’язниці, а другий фонд – відкритий на громадську організацію», – заявила парламентар.

Коментарi

Коментарiв