США планують «злити» Україну під вплив Росії – ІноЗМІ

289
Колишній міністр закордонних справ США Ґенрі Кіссінджер може стати посередником між Сполученими Штатами Америки і Росією і розробити план вирішення конфлікту в Україні.

Відповідну інформацію оприлюднило німецьке видання Bild.
Згідно з інформацією часопису, Кіссінджер виступив на підтримку «панування Росії в колишніх радянських республіках, починаючи від Білорусі й України, і завершуючи Грузією та Казахстаном».
Також ідеться про те, що повинен бути розроблений «план політичного і економічного розвитку Україн».
Видання підкреслило, що основна ідея Кіссінджера полягає в тому, що Росія «гарантує безпеку Сходу України і поступово йде звідти». У свою чергу, Захід повинен заплющити очі на питання щодо анексію Криму. Так, окупація Криму не визнаватиметься офіційно, але перестане бути темою між США і Росією.
Автори статті Хайко Ролофф і Петер Тіде стверджують, що концепція уже отримала назву «конструктивної співпраці» і «нормалізації відносин», а прямі переговори нині здійснюють через посла Росії у США Сєргєя Кісляка.
Крім того, Ролофф і Тіде наголосили, що поряд із Рексом Тіллерсоном Кіссінджер належить до невеликого числа американських політиків, які регулярно зустрічалися з Президентом Росії Владіміром Путіним, незважаючи на політичну кризу.
За словами авторів, також є інформація про те, що переможець президентських виборів у США Дональд Трамп має намір скасувати санкції проти Росії саме за порадою Кіссінджера.

Коментарi

Коментарiв