У Росії оприлюднили останню розмову пілотів Ту-154: «Закрилки, с*ка!»

199
Міністерство оборони Російської Федерації здійснило провело попередній аналіз записів однієї з чорних скриньок літака Ту-154, що нещодавно розбився в акваторії Чорного моря.

Експертам вдалося отримати попередню інформацію з розшифровок розмовного самописця літака, що розбився дорогою до Сирії Ту-154 Міноборони РФ.
За словами компетентного джерела Інтерфаксу, дані самописця підтверджують версію про помилку пілотування.
«Завершено попередній аналіз даних самописця. Він дозволяє зробити висновок про те, що версія катастрофи, пов’язана з помилкою пілотування повітряного судна, є пріоритетною», – повідомив співрозмовник видання.
Щоправда, він не назвав жодних подробиць, пов’язаних із записом чорного ящика.
Поки цю інформацію не підтвердили офіційно, але близьке до слідства джерело російського пропагандисткого каналу «Лайф» повідомило, що плівка, яка фіксувала переговори екіпажу і розмови всередині кабіни, виявилася не пошкодженою.
«Розмова переривається на тому, що один з пілотів вигукує: «Закрилки, с*ка!». А потім лунає крик: «Командир, падаємо!», – стверджує співрозмовник російського ЗМІ.
Відповідно до його інформації, другий самописець, параметричний, поки не доставлений в Центральний науково-дослідний інститут Військово-повітряних сил і коли почнеться його розшифровка – поки не відомо.

Коментарi

Коментарiв