Кремль зробив черговий пропагандистський крок проти України – Портніков

237
Український публіцист, журналіст, ведучий Віталій Портніков прокоментував рішення російського суду про визнання подій на Майдані в Україні «державним переворотом».

Як наголосив Портніков, рішення російського суду визнати події на Євромайдані «держпереворотом» є черговим пропагандистським кроком Кремля.
«Це рішення суду – черговий пропагандистський крок російської влади. Їм необхідно ввести Україну в пропагандистський порядок денний. Операція у Сирії обертається кривавими жертвами і не сприяє зростанню рейтингу Володимира Путіна. На відміну від дій у Криму, сирійська кампанія залишається одним із найбільш непопулярних кроків у сприйнятті російського суспільства. Тепер до пропагандистського порядку денного повертається Україна», – зауважив у коментарі Гордону публіцист.
За його словами, екс-нардеп Партії регіонів Володимир Олійник, який і подав у Московський суд позов про визнання Революції гідності державним переворотом, є першим у списку, кого треба взяти під варту за участь у цьому «держперевороті», оскільки він продовжував працювати у Верховній Раді України після подій Євромайдану. Більше того, Олійник також голосував за ті рішення, які тепер у Росії називають наслідком «державного перевороту».
Крім того, він підкреслив, що лише одне слово Владіміра Путіна, і Януковича можуть видати Україні протягом трьох годин.
«А якщо Верховний суд сам прийме таке рішення, то, скоріше, спалять цей суд разом з суддями, ніж видадуть Януковича. Те, що нам здається неможливим, в Росії можливо, тому що це країна тотального безправ’я. Останні паростки права там були розтоптані 23 роки тому», – запевнив журналіст.

Коментарi

Коментарiв