Експерт: Савченко логічно було би презентувати свою політсилу в «ДНР»

243
Політичний експерт, конфліктолог Тетяна Лупова розповіла, які перспективи має політична сила народного депутата України Надії Савченко РУНА, що вона презентувала напередодні.

За словами Лупової, Савченко уже сказала все, що могла. Якщо ж дивитися на всю ситуацію в цілому, то складається враження, що це черговий проект Медведчука (Віктор Медведчук – кум Президента РФ Владіміра Путіна – ред.).
«Дуже швидко Савченко розтратила все, що встигла заробити за час, поки була в полоні та в ув’язненні. Зараз усі побачили те, що є насправді. Савченко виявилася псевдополітиком та дуже швидко «згоріла», й навряд чи надалі є якісь перспективи», – стверджує фахівець.
На її думку, після заяв нардепа щодо того, ніби представники так званої ДНР не терористи, екс-бранка Кремля сміливо могла би проводити презентацію своєї політсили в «ДНР».
Як вона запевнила у коментарі Слову і Ділу, шанси Савченко зайняти місце у великій політиці зводяться до нуля, а її проект навряд чи зможе зіграти на перевиборах: «Якщо перевибори й будуть, то однозначно не через нікому незрозумілий та невідомий проект».
«Імовірно, те, що презентація партії відбудеться у Львові, свідомо зроблено з розрахунком на провокації. Не виключено, що ці провокації можуть бути створені штучно ними ж», – резюмувала конфліктолог.

Коментарi

Коментарiв