Головні пріоритети Кабміну до 2020 року

234

Кабінет міністрів України розробив проект середньострокового плану розвитку країни до 2020 року, в основі якого – економічне зростання і відновлення промисловості.

Проект плану розвитку країни до 2020 року на засіданні уряду представив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він відзначив, що це реальний план дій і його фундаментом є економічне зростання.

«Це реальний план дій. І його фундамент – економічне зростання. Вже в цьому році ми бачимо тенденції економічного відновлення. Нам треба їх посилювати. А економічне зростання – це основа відновлення промисловості і створення якісного продукту».

Крім того, пріоритетними напрямками для уряду є приватизація, розвиток агросектору, розвиток видобувної галузі з можливістю повного забезпечення власним газом і вугіллям всіх категорій споживачів до 2020 року.

Прем’єр-міністр відзначив, що розвиток дорожнього господарства та логістичних можливостей, включно з будівництвом автомобільних доріг, портової інфраструктури та модернізацією «Укрзалізниці» – це також є ключовими цілями уряду, пише УНІАН.

«Люди мають зрозуміти нову якість влади. При цьому головний пріоритет – розвиток людини і нашого людського капіталу», – підсумував Гройсман.

Коментарi

Коментарiв