До ВР проходить сім партій – соцопитування

289

Проведення позачергових парламентських виборів підтримують 46% українців.

Результати опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова свідчать, що до Верховної Ради пройшли б сім партій, якщо б парламентські вибори відбулися найближчого тижня.

Згідно з цими даними, за партію Батьківщина готові проголосувати 11% респондентів, за Блок Петра Порошенка 9,9%, за Опозиційний блок – 9%, за Радикальну партію – 7,8 %, за Самопоміч – 7,6%. Партію «За життя» готові підтримати 5,7%, партію Громадянська позиція – 5,4%.

За політичну силу, що пов’язана з Міхеїлом Саакашвілі, яку в опитуванні назвали партією Хвиля, проголосували б 4,7% опитаних (прохідний бар’єр на виборах до Ради становить 5%). У той же час 16,5% респондентів з вибором не визначилися, пише Корреспондент.net.

Як свідчить дослідження, прихильниками проведення дострокових парламентських виборів в Україні є 46% респондентів, противниками – 37%.

Опитування проводилось з 16 по 20 грудня 2016 року в усіх регіонах України, за винятком Криму і окупованих територій Донбасу. Було опитано 2 018 респондентів від 18 років, похибка не перевищує 2,3%.

Коментарi

Коментарiв