Будь-яка з озвучених версій катастрофи Ту-154 вигідна Кремлю – журналіст

210

На думку українського журналіста, оглядача, ведучого Павла Казаріна, суспільство ніколи не дізнається правду про те, що ж насправді сталось із Ту-154.

Павло Казарін впевнений, що із списку пріоритетних версій, які вже були озвучені, катастрофи Ту-154 ФСБ обере якусь одну, яку і оголосять остаточною причиною аварії. «Версії ФСБ дуже схожі на рішення російських судів. Ми майже завжди знаємо, що вердикт буде саме таким, який влаштує владну вертикаль», – пише журналіст для Крим.Реаліі.

Він відзначив, що ніякого зовнішнього втручання в розслідування не буде, адже літак зазнав аварії в небі над Росією, та доступ до уламків мають лише спецслужби країни.

Журналіст стверджує, що російська влада часто говорять собі та світу те, що вважає найбільш вигідною, і саме тому суспільство ніколи не дізнається правду про те, що ж насправді сталось із Ту-154. «Який сенс говорити правду, якщо ця правда може прозвучати невигідно?»

На думку Павла Казаріна, якщо крах Ту-154 – це теракт, то, виходить, ще один авіаборт став розплатою за сирійську військову авантюру. Парадоксальним він вважає і те, що нова катастрофа стала ще одним наслідком анексії Кримського півострова, адже в лютому 2014 року Росія вирішила переглянути умови, за якими світ існував з моменту закінчення «холодної війни».

Коментарi

Коментарiв