Каспаров: Путін – безстрашний

232

Російський опозиціонер і знаменитий шахіст Гаррі Каспаров пояснив чого боїться Путін.

Розмови про те, що президент РФ Володимир Путін кого-небудь боїться всередині Росії, «ображає інтелект будь-якої нормальної людини». Адже очільник РФ діє без оглядки на росіян, побоюючись лише реакції Заходу, про це заявив Гаррі Каспаров в інтерв’ю для «Обозреватель».

«Для мене кінцевою точкою було вбивство Бориса Нємцова – коли вони показово розстріляли біля стін Кремля самого безкомпромісного лідера опозиції», – сказав шахіст.

На думку опозиціонера це вбивство було частиною загальної стратегії, куди входить і агресія проти України і звірства в Сирії. Путін боїться тільки жорсткої відповіді Заходу.

Очільник Кремля зрозумів, що «можна не боятися Обаму, а зараз взагалі «свій хлопець» прийшов до Білого дому», – зазначив Каспаров, нагадавши про перемогу на виборах в США Дональда Трампа.

Проте російський політик не виключає, що господар Білого дому потім теж може образитись на кремлівського диктатора, після того як його кинуть. Але це буде не раніше, ніж через рік або через два, – підсумував він.

Коментарi

Коментарiв