Чого очікувати у 2017 році?

279

Екс-міністр економіки України Богдан Данилишин пояснив як вплинуть на майбутнє України події, які сталися у році, що минає.

На думку політика, найважливішими, з точки зору впливу на українську політику, подіями 2016 року були президентські вибори у США, Brexit, криза емігрантів у Європі, а також референдум у Нідерландах про асоціацію України з ЄС.

Богдан Данилишин зважає на думку Трампа, що головною загрозою для США є не Росія а Китай, який загрожує міжнародно-політичному домінуванню США у світі. Політик побоюється, що ймовірне зближення Штатів з Росією може стати для України серйозною перешкодою в плані вирішення проблем у військово-політичному протистоянні з РФ.

 

Brexit Великої Британії, а також референдум у Нідерландах – виклик для України, адже вперше був прецедент, що країна не увійшла у ЄС, а вийшла з нього. Тепер стають незрозумілими перспективи України відносно інтеграції в об’єднання, яке не має намірів розширюватись за рахунок інших країн.

Криза емігрантів у Європі призвела до небувалої з часів Другої Світової війни ксенофобії. Політик висловлює побоювання у болзі для НВ, що через це у прийдешньому році до влади у Франції та Німеччини прийдуть прихильники Росії, котрі не стануть дотримуватись непримиренної позиції з питання окупації українських територій Росією.

Все це, на думку політика, свідчить, що 2017 рік буде дуже непростим роком, який може принести Україні дуже багато несподіваних розворотів і неприємних сюрпризів, які можуть найістотнішим чином вплинути на внутрішньополітичне становище в нашій країні.

Коментарi

Коментарiв