Путін почав війну у Сирії, аби «прикрити» гріхи Криму і Донбасу – журналіст

256

Російський військовий експерт та журналіст Александр Гольц пояснив навіщо Путіну війна у Сирії.

На думку експерта загиблі у літаку Ту-154 – жертви у війні, необхідності у якій не було. За допомогою цієї війни Кремль мав намір вийти з міжнародної ізоляції, яку спровокувала анексія Криму та воєнні дії на Донбасі.

 

Війну в Сирії розв’язав Кремль, який на словах виступає за консолідацію, суть якої полягає в одноголосному схваленні будь-якого руху з боку національного лідера Володимира Путіна.

«Тих, хто не згоден, одразу ж називають «зрадником» та «п’ятою колоною», а потім віддають на поталу вовкам Кісєльовим-Соловьєвим, а потім – правоохоронцям, які готові догодити», – цитує 24 Гольца.

 

Тим часом, соціологи стверджують, що в країні наростає невдоволення. Проте громадяни ще готові списати погіршення життя на підступні дії з боку світового закулісся, але з підозрою починають ставитись до внутрішньої політики.

Саме тут, на думку експерта, стане в нагоді культура ненависті, яку день у день виховує пропаганда. І далеко не факт, що ненависть ця буде спрямована тільки на «національних зрадників», – підсумував він.

Коментарi

Коментарiв