Яценюк повертається, щоби зайняти місце Порошенка?

170

Старший аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Анатолій Октисюк стверджує, що Яценюк повертається з метою зайняти місце Порошенка.

Експерти пояснюють значне зростання політичної та медіа активності колишнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка президентськими амбіціями.

«Те, чим займається Яценюк, – це виключно президентські амбіції. Він вже досягнув багато чого: був прем’єр-міністром, Головою ВРУ», саме тому, – на думку аналітика, – його активність – це меседж до суспільства про те, що він готовий займати вищу посаду.

«Яценюк зараз позиціонує себе, як альтернативу Порошенко», – розповів Анатолій Октисюк «Апострофу». Аналітик також вважає, що активність політика – нагадування про те, що він залишається у політиці, але більше сконцентрувався на роботі з партією, своїми міністрами та на міжнародній арені.

«У Яценюка є потенціал, і якщо олігархи, системні акціонери вирішать, що все ж можна поставити на Яценюка як президента, то тоді це цілком реально. Команда його «Народного фронту» – Аваков, Бурбак – й надалі залишиться з ним», – вважає Окстисюк.

Коментарi

Коментарiв