«Народний фронт» і «Самопоміч» змусять повернути кошти до бюджету

272

Голова Національного агентства України з питань запобігання корупції Наталія Корчак назвала партії, які не використали бюджетні кошти.

Політичні партії «Народний фронт» та «Самопоміч» не використали 5,8 мільйонів гривень державного фінансування і тому мають повернути ці кошти.

«Наразі дві політичні партії не використали державні кошти, надані їм на фінансування статутної діяльності. «Народний фронт» повертає на рахунки Національного агентства з питань запобігання корупції , яке є розпорядником бюджетних коштів, 3923522,97 грн. Партія «Самопоміч» не використала 1866114,69 грн. Відповідно, кошти будуть повернені до казначейства», – йдеться у повідомленні голови НАПК на сторінці у Facebook.

 

Корчак відмітила, що решта партій, які були профінансовані відповідно до закону «Про політичні партії в Україні», а саме «Блок Петра Порошенка», Радикальна Партія Олега Ляшка та ВО «Батьківщина» витратили все.

 

«Звіти про використання державних коштів партіями надійдуть до Нацагентства вже у лютому. Разом зі звітами незалежного зовнішнього та внутрішнього аудиту. Граничний строк подання – 9 лютого 2017 року», – підкреслила голова НАПК.

Коментарi

Коментарiв