Штаб АТО приховує реальні втрати на Світлодарській дузі?

191
Євгенія Гончарук, яка поїхала на тимчасово окуповані території Донбасу, запевнила, що Україна зазнала значно більших втрат, ніж про це офіційно повідомили у Штабі АТО. 

«Медики не хочуть називати цифри, але кажуть, що втрат набагато більше, ніж заявляють офіційно в штабі АТО, в Міністерстві оборони, хоча вони списують це на те, що звіти дають по евакуації, за різними бригадами», – підкреслила в ефірі Громадського Гончарук.
За її словами, бої, які тривали з 18 по 23 грудня поточного, одна з медиків із позивним «Мураха» порівняла з Дебальцевим по потоку поранених і загиблих.
«Було багато осколкових поранень, розривних травм, були відкриті переломи, черепно-мозкові травми. Довезли майже всіх. Працювало три бригади ASAP. Одна з бригад, з якої спілкувалася я, сказала, що вони не встигли довезти тільки одну людину, у них один 200-й», – розповіла журналістка.
Крім того, вона повідомила, що у зоні АТО є серйозна нестача медиків, які працюють у бригадах військових: «Нестача просто катастрофічна. Наприкінці літа я спілкувалася з медиками 25-го батальйону «Київська Русь». Вони говорили, що люди не хочуть іти».

Коментарi

Коментарiв