Тимошенко програла «війну» Ляшку – політолог

253
Політичний експерт Володимир Цибулько прокоментував відмову очільниці «Батьківщини» Юлії Тимошенко від політичних дебатів із лідером Радикальної партії Олегом Ляшком. 

Як запевнив політолог, прямі політичні дебати – це нормальний інструмент публічної політики, і в Україні він також повинен застосовуватись.
«От, до прикладу, нині заочно дискутують Олег Ляшко та Юлія Тимошенко. Ляшко звинувачує Юлію Володимирівну у співпраці з Медведчуком і Кремлем, а вона у відповідь також критикує головного радикала», – нагадав у коментарі From-UA Цибулько.
 
За його словами, вихід цілком простий і доступний: «Сядьте удвох у студії прямого ефіру, принесіть свої документи, і проведіть змістовну дискусію. Та кожен канал радо надасть свій майданчик, рейтинг передачі буде максимальний. А виборці окрім яскравого шоу нарешті розберуться, хто чого вартий і чи дійсно є контраргументи на звинувачення».
Він зауважив, що Ляшко вже кілька разів викликає Юлію Тимошенко на прямі дебати, але вона постійно відмовляється. 
«Для неї це вже програш, і це показово: колись вона була лідером потужної фракції, і той же Ляшко був її депутатом. Але час пройшов, помилки допущені, особливо останнім часом – спільні дії синхронно з Опоблоком не розуміють уже і в самій партії Батьківщина. А Ляшко за цей час провів свою фракцію до парламенту, став найкращим спікером Ради, і тепер уже переріс і саму Тимошенко», – висловив думку фахівець.
До слова, напередодні Президент України Петро Порошенко запевнив, що український народ уже добре розрізняє тих політиків, хто готовий робити реальні справи, від популістів усіх кольорів – «що з вилами, що з косами».

Коментарi

Коментарiв