Донбас це історія далеко не на один рік – експерт про деокупацію

277
Лідер ГО «Донбас SOS» Олександр Горбатко прокоментував резонансну заяву очільника Ради національної безпеки й оборони Олександра Турчинова про те, що 2017 рік стане переломним для повернення Донбасу Україні. 

За словами Горбатка, ця заява насправді більше лягає в передвиборчу площину, ніж у серйозні плани з деокупації Донбасу.
«Війна триває майже три роки і жодних серйозних зрушень за цей час не спостерігається. Але гірше за все, що невідомо, чи є взагалі національна стратегія щодо всіх територій – не лише щодо Донбасу, а й щодо Криму. Незрозуміло куди ми рухаємося, що робити, хто та на яких рівнях цим займається», – підкреслив у коментарі Слову і Ділу експерт.
На його думку, очікувати, що 2017 рік стане переломним, можна, але реалії радше такі, що Донбас – це історія ще не на один рік. Більше того, як він запевнив, у цій ситуації не слід особливо сподіватися на США.
«США нині, як чорна магічна кулька з бажаннями, а що випаде нам, що станеться, чи буде це на користь РФ або ж на нашу, незрозуміло. Ті заяви, які робить Трамп і щодо його соратників, і призначень, і бажання скасувати укази Обами, – лише слова», – наголосив лідер громадського об’єднання. 
«Америка – це дуже складний механізм, де інші права та цінності. За великим рахунком, їм взагалі не хотілося б займатися проблемами іншої держави. В них зараз є мета – змінити політику своєї держави, тому думати про те, що вони в першу чергу візьмуться за проблеми інших країн, тим більше України, – помилково», – підсумував Горбатко.

Коментарi

Коментарiв