Наївні мрії – експерт «розніс» ідею блокади Донбасу

184
Генерал-лейтенант, колишній заступник очільника СБУ Олександр Скіпальський прокоментував рішення бійців і ветеранів батальйону «Донбас» розпочати блокаду окупованих територій.

Скіпальський запевнив, що ініціатива про блокаду окупованих територій Донбасу не злякає бойовиків.
«Ініціатори акції можуть сподіватися на те, що люди в ОРДЛО відчують дискомфорт через брак продуктів і інших потрібних речей, почнуть тиснути на бойовиків, а бойовики припинять обстріл. Але все це – наївні мрії, тому що головним диригентом є Путін, Росія. А вся шантрапа на Донбасі без підтримки Путіна просто розлетиться за тиждень – розбіжаться хто на терикони, хто під терикони», – зауважив фахівець.
Також він додав, що блокаду не варто розглядати як основне завдання, тому, «якщо і вдаватися до такої акції, як блокування окупованих територій, то не слід розглядати її як головний удар».
За його словами, такі кроки можуть бути тільки другорядним, тактичним ударом, який може привести до дестабілізації, а не до успіху. 
Крім того, як фахівець підкреслив у коментарі Главреду, Росія може використовувати блокаду Донбасу в своїх пропагандистських цілях.
«До того ж, таку блокаду Україною окупованих територій Росія могла б успішно використовувати в своїх пропагандистських цілях. І хоча витрати на Донбас вельми відчутні і чутливі для Росії, у неї достатньо ресурсів. Тому не варто сподіватися, що Росія виявиться не в змозі роками утримувати бойовиків і ту частину населення, яка перебуває під їх контролем», – підсумував Скіпальський.

Коментарi

Коментарiв