Савченко заявила про намір знову зустрітися з бойовиками, зокрема в Києві

223
Народний депутат України Надія Савченко заявила, що планує знову зустрітися з ватажками так званих ДНР і ЛНР Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким, і розраховує провести одну з них в Києві.

Відповідну заяву нардеп зробила в ефірі Шустер Live.
«Я не вважаю, що ці зустрічі мають бути постійними і тривалими у часі, як Мінський процес. Але йшлося при нашій першій зустрічі, що можливі і такі зустрічі. Я вважаю, що не потрібно зустрічатися через 7-й, 12-й, 200-й кілометр. Ми перебуваємо в Україні. І наступного разу можна зустрічатися в Луганську чи Донецьку, а потім – у Києві. І я роблю заявку на наступну зустріч», – наголосила Савченко.
Нагадаємо, прямі переговори між владою України і ватажками бойовиків так званих ДНР і ЛНР відкрито підтримує російська влада.
 
Тим не менше, 7 грудня 2016 року Савченко таємно відвідала Мінськ, де зустрілася з Олександром Захарченком і Ігорем Плотницьким.
 
За словами нардепа, зустріч пройшла в «тристоронньому мінському форматі» з присутністю російської сторони й з присутністю Захарченка та Плотницького від «ДНР» і «ЛНР», хоча насправді у тристоронньому форматі третьою стороною є ОБСЄ, а не бойовики.
Пізніше Савченко виключили з фракції «Батьківщина» і української делегації в ПАРЄ. 

Коментарi

Коментарiв