Позиція Заходу може призвести до нових катастроф 2017 року – прогноз Дікінсона

232
Видавець журналів Business Ukraine і Lviv Today, редактор The Odessa Review Пітер Дікінсон спрогнозував, що чекає на світ 2017 року на тлі кризи Заходу. 

«Є докази того, що Захід поступово прокидається і починає усвідомлювати масштаби амбіцій Росії. Обрання Дональда Трампа стало знаковою подією в цьому процесі. Вищі посадові особи Вашингтона, Лондона і Берліна сьогодні відкрито говорять про російську гібридної війні проти Заходу», – підкреслив Дікінсон. 
Щоправда, як він зауважив у статті для НВ, це запізніле визнання з боку політиків ще не дійшла до громадськості, де розмови про російську загрозу часто викликають звинувачення в розпалюванні війни.  
За його словами, громадяни західних країн стурбовані тільки внутрішніми проблемами і не бачать зовнішньої загрози, а це може призвести до нових катастроф 2017 року. 
«Цілком можливо, що найближчі 12 місяців – з виборами у Франції, Нідерландах і Німеччині, а також переходом російської гібридної війни в нову фазу – стануть вирішальними для майбутнього західної цивілізації. Прийшов час зрозуміти, чи варто вона того, щоб за неї боротися», – наголосив видавець.

Коментарi

Коментарiв