Уряд Гройсмана і Савченко – експерт назвала головні розчарування року

347
Політичний експерт, конфліктолог Тетяна Лупова назвала основні поразки і досягнення України 2016 року. 

За словами Лупової, найбільшим розчарування цього року стали народний депутат Надія Савченко і новопризначений уряд Володимира Гройсмана. 
«Під кінець року українці побачили, як «потрібно» управляти країною. Закрилися кілька десятків тисяч ФОПів завдяки політиці Гройсмана. Люди отримали платіжки з високими тарифами і не знають, як це оплачувати. При цьому йде приріст охочих отримати субсидію. І це мінус для держави, оскільки це – показник великих проблем і злиднів України», – стверджує конфліктолог.
На її думку, мінусом є і провал і провал міжнародної політики по всіх фронтах. Зокрема, ідеться про останній скандал із Ізраїлем (через голосування України за резолюцію Радбезу ООН щодо ізраїльської сторони – ред.). Про це експерт розповіла у коментарі 24
«Завжди треба домовлятися і не доводити ситуацію до скасування візитів, коли нам вказують своє місце. Тим більше, що ситуація Ізраїлю схожа з Україною. Так також внутрішній конфлікт і окупація територій. Ізраїль багато нам допомагали, і у них треба повчитися, як розвивати державу в умовах війни», – підкреслила експерт.

Коментарi

Коментарiв