«Велика» Росія іде на дно: головні поразки Путіна 2016 року

218
Лідер ГО «Донбас SOS» Олександр Горбатко проаналізував основні провали російської влади, які дадуть про себе знати і 2017 року. 

Горбатко зауважив, що цього року війна на Донбасі обернулася для Російської Федерації значним ослабленням як із точки зору економіки, так і з точки зору політики. 
«Нинішній рік ознаменувався трьома основними складовими, які для керівництва Кремля вже стали проблемою й будуть посилюватися надалі. Перше – те, що відбувається в самій країні та як на це дивляться інші держави. По-друге, дії щодо України – Крим і Донбас. І по-третє, Сирія», – підкреслив фахівець.
Коментуючи ситуацію зі внутрішньою політикою він зазначив, що в Росії просто вбита свобода слова, так само, як і опозиція з громадськими рухами.
«Це провал РФ, але хороший сигнал Заходу про те, що країна перебуває в якійсь своїй внутрішній резервації, що веде до холодної війни й повернення до СРСР», – висловив думку у коментарі Слову і Ділу фахівець.
Крім того, як він наголосив, до цього додається ще бідність та очевидна деградація суспільства на інтелектуальному рівні: «Система сама себе «з’їдає». Ті, хто це розуміє, просто їдуть до інших країн». 
Відповідно до його прогнозу, загальна економічна ситуація в РФ серйозно просідає. В підсумку резерви скінчаться, як і терпіння в населення: «Але зараз, при всьому цьому, потрібно розуміти, що поки ще є число прихильників Путіна», – уточнив Горбатко.
Також експерт нагадав, що одні з найбільших програшів цього року Путін мав саме в Україні. 
«У глухий кут веде й те, що коїться на Донбасі. Ступінь довіри падає. Місцеве населення хоча й продовжує ненавидіти український уряд, силовиків, але при цьому починає розуміти, що відбувається з ними», – резюмував активіст. 

Коментарi

Коментарiв