Парубій: Україна завжди програвала через внутрішні чвари, а не зовнішню агресію

267
Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій запевнив, що нині між Президентом, урядом і парламентом відбувається інтенсивна комунікація. За його словами, це напрочуд важливо, оскільки Україна завжди програвала саме через міжусобиці.

«Можу сказати, що комунікація дуже інтенсивна, і я вважаю, що це дуже позитивно. Бо я пригадую, як проходив реванш 2005 року у великій мірі через те, що почалися конфлікти в найвищому керівництві держави», – зауважив в інтерв’ю УНІАН Парубій.
«Пригадую як історик – на всіх етапах ми програвали, переважно не від того, що була надто велика зовнішня агресія, а від того, що всередині, між собою були протистояння, як це було між Петлюрою і Скоропадським, Коновальцем, Винниченком, Грушевським, як це було в часи Руїни», – нагадав спікер українського парламенту.
Крім того, він наголосив на необхідності постійної комунікації на найвищому рівні.
На цьому тлі глава ВРУ запевнив, що кожної п’ятниці перед годиною запитань до уряду у парламенті відбувається спілкування з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.
«До мене в кабінет заходить весь уряд, я їх пригощаю кавою, ми готуємося до години запитань… Важливо, що налагодили велику комунікацію й на рівні комітетів та міністрів. Вважаю, що й там дуже високий рівень комунікації», – розповів високопосадовець.
Також він підкреслив, що розмова з Президентом Петром Порошенком відбувається майже кожного тижня: «Ми проговорюємо ключові ризики, які є, і ключові завдання, які перед нами стоять».
«Рівень комунікації на рівні найвищих керівників держави на сьогодні є високий, і це є дуже позитивним явищем, аби ми могли відповідати на всі виклики, які стоять перед нами, а особливо на виклики щодо спроб дестабілізації країни зсередини», – наголосив Парубій.

Коментарi

Коментарiв