Убивство майбутнього – Чубаров відповів на заяву Пінчука про відмову від Криму

257
Очільник Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров розкритикував пропозицію бізнесмена Віктора Пінчука щодо відмови України.

Нагадаємо, напередодні у статті для для The Wall Street Journal Пінчук запропонував владі та громадянам України піти на низку «болючих компромісів» заради завершення конфлікту з Російською Федерацією.
«Ми підтримуємо наші позиції, що Крим – це Україна і має повернутися. Але Крим не має стати на заваді досягненню угоди, яка закінчить війну на сході на базі справедливості. Пройде 15-20 років, щоб забезпечити достатнє економічне зростання, стабілізувати інфраструктуру, соціальну захищеність і фінансову систему. Тоді всі в Криму захочуть жити в Україні», – ідеться у статті.
Коментуючи цю публікацію Чубаров наголосив, що відмова від анексованого Криму  є капітуляцією і вбивством власного майбутнього.
«Те, що Віктор Пінчук сором’язливо називає «болючим компромісом», у дійсності є запрошенням українців, включно з Кримом і кримських татар, до капітуляції. Оскільки Пінчук не може не розуміти, що слідом за здачею Криму і Донбасу, відмовою вступати в ЄС і НАТО, Україна просто перестане існувати як незалежна держава», – зазначив у своєму Facebook очільник Меджлісу кримських татар.
Крім того, він підкреслив, що Пінчук пропонує власними руками зробити те, що не вдалося ворогам домогтися за століття – знищити українську національну гідність і вбити в ньому віру у свою державоздатність.

Коментарi

Коментарiв