Росія скоро поверне Донбас, він більше не потрібен Путіну – Тука

221
Заступник міністра у справах тимчасово окупованих територій Георгій Тука спрогнозував, що скоро Росія віддасть Донбас, причина чого пов’язана з рішенням Президента РФ Владіміра Путіна.

На думку Туки, уже до середини 2018 року російські війська повністю покинуть окупований Донбас. Як він запевнив, причина у тому, що Путін уже не бачить цей окупований регіон у складі Російської Федерації.
До того ж, високопосадовець підкреслив, що Росія фактично намагається повернути окупований Донбас до складу України, але на своїх умовах.
«Дуже сподіваюся, що це відбудеться вже в наступному році, максимум – до середини 2018 року. Правда, критично важливо зберегти підтримку Європи і Сполучених Штатів», – підкреслив у статті для НВ заступник міністра.
Крім того, він запевнив, що великий вплив на подальший розвиток ситуації має несприятлива економічна ситуація всередині Росії.
«Я оптиміст. Дуже сподіваюся і хочу вірити в те, що у нас, нарешті, настане мир; що ми повернемо і Донбас, і Крим. При цьому, на мій погляд, потрібно сконцентруватися на таких аспектах: боротьба з внутрішнім популізмом, ефективна боротьба з корупцією, військове вирішення конфлікту. Причому саме у такій послідовності», – підсумував Тука.

Коментарi

Коментарiв