Олігарх-тварина – Ярош відповів Пінчуку на його скандальну статтю

202
Народний депутат України Дмитро Ярош різко прокоментував статтю бізнесмена Віктора Пінчука, у якій той закликав відмовитися від членства в ЄС і Криму.

«Моє ставлення: «Олігарх-тварина. Він – компрадорський злодій, який вірно служить Путіну, заробляє свої 30 срібняків (перепрошую за нетолерантність). Пінчук, як і інші колаборанти-олігархи, має бути покараний, згідно законів військового часу», – наголосив у своєму Facebook Ярош.
За словами нардепа, влада повинна припинити бавитися в «демократію» і нарешті дати українцям відповідь на злободенні питання боротьби не тільки із зовнішнім ворогом, але й з внутрішнім.
Як він підкреслив, один із можливих шляхів – влада або стає «реальним захисником українських національних інтересів, або втратить легітимність в очах народу (що відбувається нині), і ця ситуація призведе до чергового етапу Національної Революції».
«Для мене, та й більшості з хлопців, які воюють, цей варіант геть не бажаний, бо можемо втратити Державу не тому, що «Путін прийде», а тому, що перегриземо один-одному горлянки…», – зазначив парламентар.
«Ми всі бачимо, що більшого розгойдування ситуації, ніж то робить влада, проросійські олігархи і всяка політична парламентська і позапарламентська, типу опозиційна, шушера, у нас, в Україні, ніхто не робить», – підсумував народний обранець.

Коментарi

Коментарiв