Російські маріонетки кожну зустріч у Мінську починають із «танцю живота» – Геращенко

289
Представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з урегулювання конфлікту на Донбасі, віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко розповіла про складності у Мінських переговорах, а також зізналася, що бойовики обіцяли спалити її будинок.

«Іноді здається, що ми працюємо в форматі «один проти чотирьох»… Бо представники РФ роблять вигляд, що вони глухонімі, голос подають украй рідко, виконують партію «нас там нет». Їхні маріонетки кожну зустріч починають із ритуального «танцю живота» про «гражданскую войну, хунту, яка має платити пенсії і утримувати мирних ополчєнцев», – підкреслила в інтерв’юУкрінформу дипломат.
Як вона зізналася, це «безумство дійсно важко витримати і не зірватися».
«ОБСЄ займає «нейтральну позицію». Але ідеться про Україну, про заручників, про інші гуманітарні питання, і ти змушений у такій атмосфері шукати якийсь вихід із тунелю», – зауважила Геращенко.
«Вони зі мною там борються вже півтора року. То росіяни науськують на мене своїх підлеглих, то намагаються ввести заборону на в’їзд до РФ і до Білорусі, з якою в РФ єдиний простір. У результаті я, мабуть, єдина людина, якій заборонено в’їзд до РФ, але білоруси після грандіозного скандалу змушені мене пускати. У мене вже є колекція цих заборон і дозволів на в’їзди. А часом звучать відверті погрози. На одній з останніх зустрічей «мирные ополченцы» натякнули, що мій будинок буде спалено», – розповіла високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв