Гройсман розповів, звідки бере більшу частину своїх доходів

212
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що свої основні доходи отримує від оренди нерухомості, яку він придбав, займаючись підприємницькою діяльністю.

За словами Прем’єра, за підсумками 2016 року він задекларує понад 4 мільйони гривень такого доходу.
До того ж, як він наголосив, усі ці статки було зароблено до приходу у владу, на відміну від багатьох інших посадовців і політиків.
«Тоді, коли, можливо, хтось заробляв кошти і просто їх не використовував, я розвивав бізнес. У мене є багато нерухомості, яку я придбав наприкінці 90-х років – на початку 2000-х років, які коштували тоді невеликі кошти. Але я перетворив ту нерухомість в комерційну нерухомість», – запевнив в ефірі Еспресо очільник українського уряду.
«Фактично, коли я прийшов працювати в міську раду, я мав позбутися свого бізнесу, бо це не сумісно, але це я зробив чесно: я передав в управління і оренду тисячі квадратних метрів комерційної нерухомості. Звідти я й живу», – зазначив Гройсман.
Крім того, він зауважив, що відкрито декларує свої статки протягом багатьох років і його декларації з 2006 року можна знайти у публічному доступі.
За словами глави КМУ, він чесно сплачує податки з кожної заробленої гривні, і це достатньо значні суми: «15-20 років тому я не обрав шлях якимось чином ховатися, навпаки, маєш бути публічним. І як показав досвід, моя стратегія була абсолютно вірною».

Коментарi

Коментарiв