Реформи будуть тоді, коли страх переможе жадібність політиків – політолог

192
Політичний експерт Сергій Постоловський проаналізував основні досягнення і поразки України протягом 2016 року.

За словами Постоловського, однією з головних перемог минулого року стали е-декларації, що матимуть стратегічне значення. Так, українці побачили всю «чесніть» наших політиків, а наступним етапом, з високою імовірністю стане те, що політики і чиновники будуть змушені пояснити – звідки у них ці статки.
«Це дуже важливо не так для внутрішнього, як для зовнішнього ринку. Наші західні партнери будуть більш жорсткими по відношенню до української влади і вимагатимуть реформ, а не їх імітації. Якщо влада цього не зрозуміє, то немає впевненості в тому, що вона довго протримається», – запевнив у коментарі 24 фахівець.
Крім того, він підкреслив, що одним із головних недоліків діяльності чинної влади є відсутність реформ, у зв’язку з чим українці не відчувають соціально-економічного покращення. Це все впливає і на самих українців, і на ставлення до нас західних партнерів.
«Якщо влада зрозуміє, що проведення реформ – це її останній шанс залишитися біля управління державою, коли страх переможе жадібність, то тоді реформи таки розпочнуться», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв