Савченко встановила антирекорд падіння своєї популярності – експерт

252
Політичний експерт Євген Магда підкреслив, що 2016 рік був роком Надії Савченко, але вона дуже стрімко вона втратила свою популярність.

«Так, це – рік Надії, який перетворився на рік безнадії, рік розчарування. Мабуть, пані Савченко зуміла поставити своєрідний рекорд падіння власної популярності. У всякому разі, навіть в часовому проміжку з червня по серпень вона зменшила рівень довіри з 40% до 20%. Це дуже швидко – за одне літо», – зауважив політолог.
На його думку, навіть запуск проекту РУНА не допоможе Савченко додати рейтингів. Про це він розповів у коментарі Радіо Свобода.
За словами Магди, нардеп стала жертвою ефективної роботи російських спецслужб: «Не думаю, що вона підписувала якісь умови про співпрацю. Швидше, вона перетворилася на об’єкт достатньо грамотного інформаційного впливу».
«Її психологічний образ прорахували та наповнили його різними особливостями, які дозволяють сьогодні говорити про те, що пані Савченко виступає в ролі посилювача російських побажань», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв