Пінчуку дісталося під Посла України у США за скандальну статтю

215
Посол України у США Валерій Чалий розкритикував олігарха Віктора Пінчука за його статтю в американську видання The Wall Street Journal, у якій той закликав відмовитися від Криму і членства в ЄС.

«Спроба вловити кон’юнктурно момент і бізнес – as usual. Вважаю, що це той випадок, коли «Акела промахнувся», – наголосив у своєму FacebookЧалий.
«Я взагалі би хотів побачити в американських ЗМІ думку наших хлопців з передової, або, принаймні, тих, хто там побував. Що прикро – ми тут у США намагаємося протидіяти російським інформаційним атакам, а з України їм і підігрують. Ніяких ресурсів не вистачить», – зауважив дипломат.
«Сподіваюся, 2017 року наш великий бізнес нарешті почне вкладатися у власне виживання в Україні та підтримку наших партнерів, а не допомагати ворогам», – підкреслив Посол.
Нагадаємо, 29 грудня було опубліковано статтю Пінчука  «Україна має вдатися до болючих компромісів для миру з Росією». За словами бізнесмена, «Крим не повинен стояти на шляху угоди, яка закінчує війну. Життя, що будуть збережені, варті того».
«Ми також повинні ясно дати зрозуміти, що ми готові прийняти поступове скорочення санкцій щодо Росії в міру наближення до рішення для вільної, єдиної, мирної та безпечної України», – запевнив олігарх.
Слід зазначити, що стаття швидко набула резонансу. Її розкритикувала уже значна кількість експертів і політиків. Зокрема, очільник Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров наголосив, що «відмова від анексованого Криму  є капітуляцією і вбивством власного майбутнього».

Коментарi

Коментарiв