Експерт: Савченко – троянський кінь, точніше, нам закинули троянську кобилицю

337
Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін в інтерв’ю Інформаційному Акценту гостро розкритикував нардепа Надію Савченко як політика.

Коментуючи резонанс навколо Савченко фахівець запевнив, що нардеп – це «троянський кінь, точніше, нам закинули троянську кобилицю».
Як він розповів, спочатку йому було шкода її як жінку: «Такі були приклади, коли люди, патріоти своєї держави, жертвували собою заради свободи. Такого багато було в історії людства. Що приваблювало в її історії? Момент, коли вона хотіла реалізувати свою мрію – стати льотчицею».
За його словами, росіяни напрочуд витончено і підступно вибудували модель, граючи на найпотаємніших наших засадах, притаманних будь-якій людині як божій істоті.
«Хотілося вірити, що є у нас такі герої, адже ми бачили людей, які віддали своє життя і на Савур-Могилі, і під Дебальцевим. Думалося, що і вона така. Але виявляється, що це – підступно розроблений план», – наголосив Соскін.
На його думку, Савченко – уже «зламана» людина.
«Савченко – людина неадекватна, вона просто грала роль. Ключовим тут було те, що вона брала участь у проекті «Битва екстрасенсів» на СТБ – канал належить доньці Кучми. Це Кучма, це Пінчук, а там, де Кучма і Пінчук, там і Медведчук. На цих програмах-шоу були психічні експерименти», – нагадав експерт.
Крім того, він запевнив, що Савченко потрібно негайно видалити з українського парламенту.
«Якщо так жорстко вчинили з Фірсовим і Томенком за порушення партійної дисципліни, хоч  вони ж не зрадили Україну. Вони розумні люди. Томенко не вирізняється тим, щоби погане щось робив, він завжди певну лінію тримав. Фірсов теж не зганьбив себе. Як із ними вчинили – їх просто викинули, як собак!», – зауважив він, додавши, що Савченко ж «зрадила, наплювала в душу сотням тисяч українців, у яких сім’ї постраждали чи родичів убили, чи людей, які каліками стали».
«Вона виправдовує вбивць, виправдовує звичайнісіньких бандитів-терористів. Вона з ними увійшла в контакт, зрадила свою політичну силу, зрадила мільйони українців, які боролися за її визволення. І після цього її залишати у Верховній Раді України, коли вона не розкаялася, не вибачилася? Я вважаю, це злочин. І головне, що ми запускаємо дуже страшний механізм – мовляв, іудам-зрадникам нічого не буде», – резюмував очільник Інституту.
Повну версію інтерв’ю читайте на сайті Інформаційного Акценту

Коментарi

Коментарiв