Українська дипломатія – нуль без палички – екс-нардеп

268
Народний депутат України ІІІ, IV і VII скликань, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявив, що нині українська зовнішня політика працює проти інтересів держави.

«Російська зовнішня політика блискуче працює. А українська – це нуль без палички. Треба в підручниках писати, як не можна вести дипломатію – це те, що роблять українські зовнішні відомства», – наголосив націоналіст.
«Brexit профукали, нідерландський референдум профукали та ще й послом в Нідерландах лишили відверто проросійського посадовця, який був поставлений в часи Януковича», – констатував в інтерв’ю Gazeta.ua колишній нардеп.
Крім того, він розповів, що українська громада в Нідерландах постійно скаржиться на антиукраїнську позицію посла, але Міністерство закордонних справ ігнорує це.
«Я вже навіть не говорю про те, що вони вчудили по Мінську. Кожного місяця у них інша думка. То Мінськ треба виконувати, то вже влада каже, що Мінськ себе вичерпав. То знов Мінськ треба виконувати… Вони би вже мали якось визначитися. Увесь той час гинуть наші люди», – підкреслив Тягнибок.

Коментарi

Коментарiв