Радник Авакова зробив чергову скандальну заяву: «Так, я сексист»

250
Радник очільника Міністерства внутрішніх справ України Арсена Авакова Ілля Кива зізнався, що він сексист і тому не сприймав жінку-керівника Національної поліції Хатію Деканоідзе.

Відповідну заяву він зробив в ефірі одного з українських телеканалів.
«Хатія, вона дійсно хороша людина, і в мене до неї, як до жінки, дійсно хороше ставлення. Звичайно, вона красива жінка. І, звичайно, це мені імпонувало. Мені просто важко було сприймати жінку-керівника. Мене відразу назвуть тут сексистом», – зазначив Кива.
За його словами, він є сексистом у прямому сенсі цього слова: «Чоловіком є той, хто оберігає і охороняє, і створює умови, а жінка в цих умовах уже живе».
На цьому тлі скандальний чиновник запевнив, що у правоохоронних структурах «потрібні ті, хто готовий буде переламувати хребти всьому тому, що протистоїть законності або виконанню законів».
«І навіть якщо це будуть ті брудні «мусори», про які ми будемо ще багато і чути, і говорити. Адже ніхто нікуди не подівся, багато структур і люди так і залишилися. Вони вміють придушувати, протистояти і захищати свої гроші. І тут потрібна боротьба», – наголосив радник очільника МВС.

Коментарi

Коментарiв