Тягнибок: РФ розпадеться на 25-30 маленьких країн

267
Народний депутат України ІІІ, IV і VII скликань, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок розповів, чи вдасться нам повернути окупований Донбас і анексований Крим.

«Треба жорстко поводитись щодо сепаратистів і тих, хто веде антиукраїнську пропаганду. Нелояльних до України позбавляти громадянства. Ніяких договорів про вугілля. Ніякої локшини нам на вуха, що це потрібно для української економіки», – наголосив екс-нардеп.
«Воду перекрити. Електрику, газ – так само. Не їздити туди, не торгувати. Створити їм купу проблем. Це стане одним із факторів нашої перемоги. Наша фракція послідовно домагалася таких кроків ще у попередньому парламенті 2014 року. Сьогодні на те саме звертають увагу влади в Україні вже міжнародні експерти», – підкреслив в інтерв’ю Gazeta.uaочільник «свободівців».
За його словами, нам вдасться повернути окуповані території тоді, коли зі світовим співтовариством зробимо все для розвалу Московської імперії.
«Московія – тюрма народів – повинна розпастися на 25–30 маленьких держав. Це має бути наша мета», – спрогнозував Тягнибок.
На його думку, цей процес розпочнеться уже 2017 року: «Для москалів – це знаковий рік. І, в цьому випадку, для нас. Таке враження, що не доведеться розраховувати на міфічну «демократичну російську інтелігенцію» чи політичну еліту».
«Режим Путіна треба міняти. Україна має робити для цього все. Але мусимо розуміти: була Росія царська, потім – радянська, далі – демократична Росія Єльцина, після цього – двоголового орла Путіна-Медведєва, можливо, буде Росія нібито «демократа» Навального, наприклад. Однак ставлення до України завжди було і залишиться імперським. Тому тільки остаточний розпад «імперії зла», перший етап якого почався 25 років тому, врятує світ», – підсумував колишній парламентар.

Коментарi

Коментарiв