Парубій розповів, чи є в Україні шанси на дострокові вибори до ВРУ

176
Спікер Верховної ради України Андрій Парубій запевнив, що дострокових виборів до українського парламенту 2017 року не буде, хоча Росія і намагається їх нав’язати.

За словами очільника ВРУ, Кремль нав’язує нам цей сценарій, проте в Україні він не матиме успіху.
«Дочасних виборів не буде. Я глибоко переконаний, що той сценарій, який нав’язується Україні, зовні, це сценарій не український. А для агресора, який фактично обламав зуби об українську армію на Сході, величезні кошти витрачаються на те, щоб дестабілізувати ситуацію всередині», – зауважив Парубій.
«Звичайно, парламент є головним майданчиком, на який здійснюється ця атака. Ми бачили подібні сценарії у Молдові, коли через дестабілізацію російські сили намагаються змінити вектор цілої країни. Такий сценарій намагаються нав’язати Україні, але він не буде мати успіхів у держав», – підкреслив в ефірі 5 каналу парламентар.
Також він наголосив, що ВР є головним майданчиком, який намагаються дестабілізувати російські сили.
Крім того, спікер Верховної Ради висловив упевненість у тому, що вже за кілька місяців Україна отримає безвізовий режим.
«Протягом найближчих місяців на пленарних засідання Європарламенту це питання має бути вирішено. Я можу сказати одне напевно – коли воно постане до порядку денного, у нас буде переважна більшість депутатів», – пообіцяв Парубій.
«Я це знаю від депутатів різних фракцій і про це можу говорити впевнено. Можу твердо говорити, питання не знято з порядку денного – воно від терміновано», – запевнив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв