Криза і розкол суспільства – політолог зробив невтішний прогноз для Росії на 2017 рік

222
Російський політолог, оглядач Іван Прєображенскій спрогнозував, що цього року економічна криза в Росії неминуче поглибиться, що призведе до подальшого розколу суспільства.

За словами фахівця, цьогоріч  одним із найбільших факторів, який вдарить по російському гаманцю – це зростання протистояння між США і Китаєм, що позначиться на світових цінах на енергоносії у бік їх зниження.
«Наприклад, зважаючи на серйозний падіння попиту на енергоносії, викликаного конфліктом між США і Китаєм через протекціоністської політики Вашингтона і Пекіна. Це призведе до спаду світового виробництва», – стверджує політолог у статті для DW.
Також він запевнив, що важливим чинником для Кремля залишається повна відсутність будь-яких реформ.
Крім того, на його думку, 2017 рік для Росії пройде під знаком підготовки до президентських виборів.
У підсумку владі доведеться вирішувати два завдання. Перша – забезпечити необхідний для переобрання 2018 року рівень любові до президента Володимира Путіна. А друга – урізати витрати бюджету на освіту, медицину і соціальні потреби. І все це – на тлі нового параду суверенітетів в регіонах, багато з яких вже знаходяться на межі банкрутства, а іншим, таким як Татарстану, набридло «годувати» Москву», – підкреслив автор.
На цьому тлі він спрогнозував, що наслідком такого стану речей буде скорочення бюджету на потреби громадян і поглиблення розколу російського суспільства.

Коментарi

Коментарiв