Кількість арештованих залежить виключно від влади Кремля – експерт

233

На думку російського політолога та публіциста Андрєя Піонтковського внутрішня політика Росії на 2017 рік цілком очевидна.

«Путін йде на вибори. Можливо, будуть якісь ігри з Олексієм Навальним, щоб зобразити, що намічається якась демократизація, але завдання у влади залишається незмінним: збереження існуючого режиму», – таку думку висловив Андрєй Піонтковський у блозі для НВ.

Тим часом репресії проти противників влади продовжуються. Якщо пару років тому йшла боротьба за звільнення десятків ув’язненних, то зараз рахунок йде на сотні.

«У провінції людину можуть арештувати за публікацію в соціальних мережах, за звичайне висловлювання, і це вже не є фактором, який викликає загальне обурення, як в Росії, так і на Заході», – висловлює свою думку експерт.

Андрєй Піонтковський також порівнює ситуацію, що склалася у Росії із 1937 роком. Точно так же, як і тоді, кожного громадянина можуть арештувати.

Зараз немає необхідності у безкоштовній робочій силі, як це було при сталінській економіці, адже економіка сучасної Росії деградує. Працівники необхідні виключно для обслуговування нафтових та газових підприємств.

 

«Ув’язнять сто тисяч чоловік чи тисячу – залежить лише від влади», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв