Зустріч Президента України з новообраним Президентом США планується у лютому

232

Посол України в США Валерій Чалий впевнений, що зустріч Петра Порошенка з Дональдом Трампом може дати новий поштовх для роботи Комісії стратегічного партнерства Україна-США.

«Ключовим питанням для нас є організація особистої зустрічі президентів України і США. Ми плануємо візит Петра Порошенка до Сполучених Штатів уже в лютому. Ця зустріч дасть можливість вирішити багато питань, про які ми розмовляли – і особистої комунікації, і обміну у двосторонній співпраці, і геополітичних аспектах», – сказав Валерій Чалий.

Також Валерій Чалий заявив, що планується провести засідання Робочої комісії з досліджень у сфері космосу, реалізації нових проектів, пише 112.

 

«Розраховуємо, що будуть зрушення у військово-технічній співпраці. У планах також участь у традиційних Зборах МВФ і Світового банку, засідання торговельної комісії», – зазначив він.

Поряд з цим Чалий зауважив, що має іще одну ідею – вихід за межі столичного округу Колумбія. «Я буду пропонувати уряду, прем’єр-міністру здійснити візит, який охоплюватиме не тільки Вашингтон, а й інші штати та регіони».

 

Окрім цього, за словами посла, у перспективі також низка заходів із відзначення 25 років дипломатичних відносин України та США.

Коментарi

Коментарiв