Порошенко обдурив військових у зоні АТО прямо у новорічну ніч

222
Президент України Петро Порошенко під час візиту до Маріуполя напередодні Нового року пообіцяв військовим, що ті повернуться до свята на позиції, «до своїх». Проте цієї обіцянки так і не було виконано. Про це у повідомила старший сержант 54-ї бригади Валерія Бурлакова.

Раніше прес-служба Президента України повідомляла, що 31 грудня глава держави зустрівся з військовими прикордонниками, яким він передав броньовану техніку. Крім того, у повідомленні йшлося про приїзд американських сенаторів, які разом із Порошенком вітали українських морських піхотинців.
Під час поїздки в зону АТО Президент вручив державні нагороди військовим: за особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.
Нагороджені бійці хотіли встигнути до Нового року на свої позиції, аби зустріти свято з побратимами і змінити їх на постах. Щоправда, їм не вдалося цього зробити, оскільки глава держави так і не виконав власної обіцянки.
«Коли вручав медаль – ризикнула попросити Порошенка про вертоліт. Щоб ми встигли до Нового року повернутися на позиції, до своїх. Вертушку пообіцяли», – розповіла у своєму Facebook Бурлакова.
Глава держави полетів із Маріуполя у вертольоті.
«А для нас метеоумови раптом виявилися не такі, як треба. Про вертушку ніхто не згадував. Автобус, яким ми могли б виїхати назад, щоб бути на місці за 5-8 годин, теж забрали. До речі, сюди ми приїхали у КрАЗі без опалення, якщо щось, але і його вже теж немає. Сиджу в Маріуполі на аеродромі. Ридаю. Супер. Із прийдешнім», – зауважила сержант.
Додамо, напередодні очільник Міністерства оборони України Степан Полторак повідомив про розслідування щодо даного інциденту: «Обурений діями керівництва штабу АТО, командування ОТУ «Маріуполь» і 54 бригади, які не забезпечили належної доставки та розміщення військовослужбовців, викликаних з підрозділів для нагородження».

Коментарi

Коментарiв