Тука назвав умови, на яких Путін погодиться віддати Україні Донбас

260
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука запевнив, що Донбасу у вигляді шахтарсько-промислового регіону вже не буде в майбутньому.

«Я підтримую офіційну позицію. Щонайменше 2-3 роки після звільнення має минути перед будь-якими виборами на окупованих територіях Донбасу», – наголосив в ефірі Еспресо високопосадовець.
За його словами, не буде жодної трагедії якщо протягом цих 2-3 років на звільнених територіях Донбасу працюватимуть військово-цивільні адміністрації.
«Путін давно прагне «втюхати» нам Донбас, але на своїх умовах. Або федералізація або легітимізація чинних банд – це його умови. Але Донбасу у вигляді шахтарсько-промислового регіону вже не буде в майбутньому, коли мова піде про відновлення звільнених районів», – запевнив заступник міністра.
Додамо, раніше Тука запевнив, що Росія уже сьогодні готова віддати Донбас, хоча лише на своїх умовах:
«Чому я вірю в те, що Україні це вдасться у 2017-му – максимум до середини 2018 року? По-перше, у нас є бажання. Це найголовніше. По-друге, підтримка світової спільноти, і це потрібно цінувати. На жаль, останнім часом наші безвідповідальні популісти починають говорити, що підтримка світової спільноти нічого не варта, що на неї не варто звертати увагу. Це не так, вона дає результати, причому істотні».

Коментарi

Коментарiв