Трамп просто м***дак, якщо гадає, що за кібератаками стоїть не Путін – публіцист

221
Російський політолог і публіцист Андрєй Піонтковскій спрогнозував, що сумніви переможця президентських виборів у США Дональда Трампа в тому, що за кібератакою на сервери демократів стоїть Кремль, можуть створити для нього серйозні проблеми.

«Трампу вдалося те, на що ми з вами навіть не сподівалися, –  радикалізувати і розширити антипутінський блок в істеблішменті США. Якщо Трамп буде продовжувати свої дурниці, ці настрої тільки посиляться. Трамп просто м***дак, якщо вважає, що за кібератакою на США стоїть не Кремль! Після цього у кожного республіканця виникне думка: буде набагато краще, якщо у кріслі президента США виявиться не Трамп, а його віце-президент Майкл Пенс», – стверджує політолог.
Крім того, він запевнив, що кандидатура очільника нафтової компанії ExxonMobil Рекса Тіллерсона на посаду державного секретаря США не буде схвалена американським Сенатом.
«Можу гарантувати: пан Тіллерсон, нагороджений Президентом Росії Владіміром Путіним орденом Дружби, не пройде затвердження у Сенаті. І якщо про імпічмент Трампа можна поки говорити в майбутньому часі, то вже зараз можна стверджувати: своїми постійними пропутінськими заявами Трамп неймовірно згуртував американський істеблішмент якраз проти Путіна», – наголосив у коментарі Гордону публіцист.
Також він підкреслив, що проти Трампа ополчилися навіть ті сенатори, які байдуже ставилися до ситуації в Україні і Путіну.
«Традиційно підтримували Україну і виступали проти Кремля саме республіканці. Але нині навіть демократи в Сенаті, яким було наплювати і на Україну, і на Путіна, різко ополчилися на Трампа і зайняли жорстку антипутінську позицію. Все тому, що бачать: путінофілія – ​​найвразливіше місце Трампа, значить, треба атакувати його в цьому напрямку», – пояснив Піонтковскій.

Коментарi

Коментарiв