Геращенко пообіцяла українцям черговий «непростий рік»

187
Віце-спікер Верховної Ради України, представник України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з питань Донбасу Ірина Геращенко розповіла, які виклики чекають на державу 2017 року.

Віце-спікер українського парламенту запевнила, що цьогоріч одним із найважливіших питань буде відродження економіки, оскільки населення не повірить у дію реформ, поки не відчують їх позитивний результат, хоча би на власному гаманці.
«У нас буде непростий 2017 рік, але питання тут не в виборах. Питання №1 і виклик №1 – залишається війна на Донбасі. На жаль, Путін не збирається поки звідти виходити. Виклик другий, найважливіший для суспільства, для громадян – це відродження економіки. Третій виклик – це зовнішня важка кон’юнктура», – наголосила в інтерв’ю Укрінформу Геращенко.
Також вона спрогнозувала, що Україну зачеплять і складні процеси та зміни, які відбуваються у Європейському Союзі: «Треба бути до цього готовим, потрібно бути реалістом, але при цьому не рвати волосся, не посипати голову попелом і не кричати про зраду, що це ми самі в усьому винні – і у гальмуванні безвізового режиму, і в інших зовнішніх проблемах. Це не так».
Тим не менше, за її словами, Україна все ж вистоїть, оскільки нікому ззовні протягом останніх двох років не вдалося реалізувати план знищення держави.

Коментарi

Коментарiв