Для України на світовій арені формуються несприятливі умови – експерт

273
Експерт із міжнародних відносин Олександр Хара підкреслив, що нині на світовій арені для України формуються несприятливі умови.

«Не думаю, що нас очікує щось глобально позитивне. Буде скоріше шок. Люди зрозуміють, що ми наодинці з нашими проблемами. Попри певну допомогу, більше залежить від нас», – запевнив дипломат.
Як він підкреслив, нині для України формується несприятливе зовнішнє оточення у зв’язку з результатами виборів у США і можливими такими ж у Німеччині та Франції. Так, до влади у Європі можуть прийти ті, хто вважає, що з Росією можна й треба розмовляти а чим слабша Європа – тим сильніша Російська Федерація.
«На нас можуть тиснути, щоб примиритися з Росією. Плюс росіяни будуть розхитувати ситуацію всередині України. Об’єктивне незадоволення владою можуть використати в протести, силові акції», – спрогнозував в інтерв’ю Gazeta.uaХара.
«Можливі спалахи насильства на окупованих територіях. Усе для того, щоб розхитати нас. Здебільшого проблеми будуть пов’язані з небезпеками і погіршенням добробуту українців», – стверджує фахівець.
Крім того, він розповів, у чому цього року слід очікувати позитиву: «Із фантастики: наша влада отямиться й почне справжні зміни, побудовані не на інтересах олігархів і окремих осіб, які хочуть збільшити свою владу, а на бажанні реформувати країну, зробити її сильнішою».
Друге, за словами експерта, – об’єднання проукраїнських сил. Це дасть надію, що можна змінити владу у країні ненасильницьким шляхом.

Коментарi

Коментарiв