Савченко запевнила, що конфлікт на Донбасі можна «розрулити за 2 місяці»

216
Позафракційний народний депутат України Надія Савченко заявила, що конфлікт на тимчасово окупованому Донбасі можна врегулювати протягом двох місяців.

За словами нардепа, усе залежить від того, хто візьме на себе відповідальність за ухвалення рішень.
«У нас якось, от, зазвичай кому це делегується (владі зазвичай делегується затвердження рішень), вони ніколи не хочуть нести за це відповідальність. Тому війну, дійсно, можна було би закінчити, ну, нехай не за один день, але за якісь там 2 місяці її можна було би…», – запевнила в ефіріЭхо Москвы Савченко.
«І навіть виграти, навіть закінчити, підібрати політичну ситуацію, правильно розставити акценти, правильно зробити чесні заяви в першу чергу. Я не кажу «чесні заяви», коли там «Іду на ви. Я вас буду бити саме тут, в цей час». Ні. Звісно ж, військова хитрість є військова хитрість. Просто правильно визначити державну політику щодо того, що відбувається, і що ми будемо робити», – наголосила парламентар.
«Я вже, наприклад, давно ухвалила рішення, що я буду робити. Просто зараз – це час, коли потрібно почекати, подивитися і вибрати правильний момент», – підкреслила високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв