Обіцянка-цяцянка: 2016 року нардепи виконали 24% своїх обіцянок

220
Політичний експерт громадської організації «Слово і Діло» Валентин Гладких прокоментував результати діяльності Верховної Ради України протягом 2016 року.

Протягом року роботи народні обранці роздали 1824 обіцянки, із яких було виконано 429.
«Тобто 24% – гірше, ніж нам хотілося б, але краще, ніж ми усі звикли думати. А ми звикли, що політики в Україні лише брешуть і нічого не роблять. Залишається питання – чому люди так мало про це поінформовані?», – підкреслив в ефірі Голосу Столиці експерт.
Крім того, він розповів, яка з парламентських фракцій виявилася найбільш продуктивною.
«Якщо аналізувати по політичних силах, то, як це не парадоксально (у всіх, напевно, буде шок) – найбільш відповідальною фракцією у Верховній Раді України виявився «Народний фронт», що виконав 43% своїх обіцянок», – повідомив Гладких, додавши, що рейтинг суспільної довіри до «НФ» саме катастрофічно падає.
«Але є один нюанс. Абсолютно закономірно поставити питання: чому «Народний фронт» виконав найбільше обіцянок? Відповідь на це питання є – тому що значна частина передвиборчих обіцянок «Народного фронту»  і тих обіцянок, які вони давали впродовж роботи, стосувались підвищення обороноздатності України. Зрозуміло, що якщо питання обороноздатності є критично важливим, зрозуміло, що ці обіцянки виконувались найкраще, тобто вони не давали обіцянок, які би виходили за межі підвищення обороноздатності», – пояснив експерт.

Коментарi

Коментарiв