Путін не піде на поступки щодо Донбасу. Для нього це кінець режиму – Портніков

236
Український публіцист, журналіст, ведучий Віталій Портніков пояснив, чому Кремль ніколи не погодиться на жодні поступки щодо Донбасу чи Криму.

Портніков запевнив, що для Кремля будь-які поступки означатимуть кінець російського впливу в регіоні. Так, Президент РФ Владімір Путін і надалі наполягатиме на тому, що Росія не має ніякого відношення до «громадянського конфлікту» на Донбасі.
«У Кремлі чудово розуміють, що будь-яка поступка Донбасом – а Мінські домовленості передбачають, серед іншого, виведення російських військ з окупованих територій і повернення контролю над кордоном – стане кінцем російського впливу в регіоні», – пояснив у статті для Еспресо публіцист.
Також він спрогнозував, що усі плани американських експертів, які мріють про примирення з Кремлем, приречені на повний провал. Для прикладу він нагадав про слова американського дипломата і експерта Томаса Ґрема, який запропонував легітимізувати окупацію Криму, порекомендувавши Путіну виплатити Україні компенсацію.
«Путін ніколи не погодиться ні на повторний референдум, ні тим більше на «грошову компенсацію»… Для нього відступ – це кінець режиму. І Путін буде рухатися далі просто тому, що на цьому імперському русі і протистоянні із Заходом ґрунтується його влада», – підсумував Портніков.

Коментарi

Коментарiв